2004

I. Napfényes Fesztivál programjai – 2004

Nagyszínpad

   9.30     Megnyitó Vincze Kingával
10.00     Schirilla György: Változz meg szeretetből!
11:00     Váradi Tibor: A természettől a természetfelettihez (Az egészséges életmód szerepe a lelki-szellemi fejlődésben)
11:45     néptánc, népzene
12:30     Balogh Béla: Az anyag titkai és a gondolatok teremtő ereje
13:15     Topong Bang: közép-jávai gamelánzene
14:00     Paulinyi Tamás: Módosult tudatállapotok és a pszi-képességek fejlesztése
14:45     Illényi Katica műsora
15:30     Laár András: Gyógyászat a belső úton; Javas-gyógyászat
16:15     Laár András: Tündérzene
17:00     Kovács András (a Táltos Iskola vezetõje): Szent helyeink gyógyító ereje
18:00     Váradi Tibor: Bölcsesség – Szabadság – Szeretet (Az emberi lét misztériuma)
18:45     Programzáró
19:00     Kövi Szabolcs koncert

Szabadtéri színpad

   9:45     Megnyitó és programismertető
10:00     „Összhang zene”: Bereczky Sámuel, Lóránt László, Erdélyi Attila
10:30     Indiai tánc
10:50     Kvíz
11:00     ifj. Mufics István: Tai-chi
11:15     Kvíz
11:30     Vadász Ákos: Jóga
12:00     Horváth Brigitta: Indonéz/Jávai tánc
12:15     Zsámán Attila: Sámándob és ének
12:30     Kvíz
12:50     Pelyhe Brigitta énekel
13:00     Andrejszki Tamás bohóc és bûvész
13:30     Pfeffer Zita: Tangó
13:45     Kvíz
14:00     Fogolyán Kristóf fuvolakoncertje
14:20     Kőhegyi Attila: Immunerõsítő gyakorlatok
14:50     Kvíz – humor
15:00     Cirkusz és Varieté Kht. artistanövendékeinek műsora
15:15     Paulinyi Tamás és a dobosok
15:30     Dévai Nagy Kamilla növendékeinek gitármûsora
16:00     Kvíz
16:15     Balogh László: Salsa
16:30     Kőhegyi Attila: Jóga
16:45     „Négy muskétás”: akrobatikus rocky
17:00     Kvíz – elbúcsúzás
17:20     Horváth Brigitta és Grülling Zsuzsanna: Csakratánc
bent:     kb. 19.30 Antal Emese és Mayer Adrienn: Hastánc

Gyermekszínpad

09:45     Köszöntő, megnyitó
10:00     Pelyhe Brigitta: Tündérkirály – balladaének
11:00     Ládafia Műhely bábjátéka
12:30     Huzella Péter zenés műsora
13:45     Zobóki Zoltán – Zozóbohóc műsora
14:45     Giczi István és Giczi Ágnes bűvész-showja
15:45     Ládafia Műhely vásári mutatványai

III. klubszoba

12:30 Bűvész-bemutató
14:00 Bűvész-bemutató
15:30 Bűvész-bemutató

2018-03-09T11:27:38+00:00
Részletes program
Nyerd meg a belépőjegyed!
 

 
Online jegyvásárlás
Online jegyvásárlás
Váltsd meg a jegyed könnyedén! – Online jegyvásárlás

Értesülj időben a Napfényes Fesztivál előadásairól, programjairól és nyereményjátékairól,
iratkozz fel az e-mailes értesítőnkre!

Értesítést kérek!

Az „Értesítést kérek!” gombra kattintással hozzájárulsz, hogy a megadott elérhetőségeidre a Napfényes Élet Alapítvány tanfolyamait, termékeit és szolgáltatásait népszerűsítő hírleveleket küldjön, illetve hogy a megadott adataidat e célból kezelje. Kijelented, hogy jelen hozzájárulásod visszavonásával és a megadott adataid kezelésével kapcsolatban az Adatkezelési tájékoztatóban írtakat elolvastad és tudomásul vetted.

A Napfényes Fesztivál együttműködő partnerei:

A Napfényes Fesztivál támogatói
Napfényes Fesztivál Menü