2012

IX. Napfényes Fesztivál programjai – 2012

Nagyszínpad

  9:40    Megnyitó: a Magyar Táncművészeti Főiskola növendékeinek néptáncbemutatója
10:00    Bóna László: Alkat és sors a homeopátiás gondolkodásban
11:00    Nagy Molnár Dávid bűvészműsora
11:30    Váradi Tibor: Lélektől lélekig – a harmonikus párkapcsolatról
12.45    Torma Emese Quartet koncertje
13:30    Paksi Zoltán: Mélység és magasság csillagüzenetei, avagy 2012 asztrozófi ai szempontból
14:20    Nyereménysorsolás
14:30    Kiss Kata akrobata és Farkas Linda zsonglőr bemutatója
15:00    Prof. Dr. Bagdy Emőke: Egészség, boldogság, küzdőképesség
16:00    Strokes ütőegyüttes koncertje
16:30    Tarr Bence László: A Tudatos Élet 5 Alaptörvénye
17:20    Nyereménysorsolás
17:30    Tolcsvay László és Sáfár Mónika koncertje
18:00    Váradi Tibor: 2012 és a jövő titkai
19:15    Asher Quinn (Asha) koncertje

Pódiumszínpad

10:30    Röptér koncert
11:30    Luptovits László és Erdélyi Attila koncertje
12:40    Kató Zoltán szaxofonkoncertje
14:00    Baroque Flamenco – Gulyás Csilla hárfakoncertje
15:20    Freedom Café koncertje
16:40    Horváth Olga és Zombori-Horváth Andrea koncertje

Gyermekszínpad

10:00    Cirkuszsátor – Circus Mechanicus
11:00    Bussy Gábor interaktív hangszerbemutatója gyerekeknek
12:10    Rózsapiros Bábtársulat előadása
13:20    Magonc Együttes koncertje
14:40    MintaPinty zenekar koncertje
16:00    Méhes Csaba: Mimóka – előadás gyermekeknek

Csoportos konzultációk

11:00    Bóna László konzultációja
12:45    Váradi Tibor konzultációja
14:30    Paksi Zoltán konzultációja
15:15    Bűvészshow (Váradi Tibor vezetésével)
16:00    Prof. Dr. Bagdy Emőke konzultációja

Workshop terem 1

10:00    Biológiai fogászat – Horváthné dr. Budai Éva
11:00    Konfl iktuskezelés – Gergelyné Borsi Mónika
12:30    Napfényes receptklub
14:00    Gerinctorna – Csehi István
15:00    Napfényes receptklub
16:00    Az önismeret alapjai – Biró Anna és Pfeff er Zita
17:00    Stresszoldás kineziológiai módszerekkel – Nagyné Szili Zsuzsanna

Workshop terem 2

11:00    Grafológia – Barna Zoltán
13:00    Enneagram – Antalné Bartha Andrea és Germann Annamária
14:00    Do-in és energetizáló gyakorlatok – Papp Tibor
15:00    Külső és belső szépség – Barna-Herrer Dorottya és Köles Klára
16:00    Családállítás – Nagy Gábor Borisz
17.00    Szabad hang-játék – Erdélyi Attila

2018-03-09T12:30:39+00:00
Részletes program
Nyerd meg a belépőjegyed!
 

 
Online jegyvásárlás
Online jegyvásárlás
Váltsd meg a jegyed könnyedén! – Online jegyvásárlás

Értesülj időben a Napfényes Fesztivál előadásairól, programjairól és nyereményjátékairól,
iratkozz fel az e-mailes értesítőnkre!

Értesítést kérek!

Az „Értesítést kérek!” gombra kattintással hozzájárulsz, hogy a megadott elérhetőségeidre a Napfényes Élet Alapítvány tanfolyamait, termékeit és szolgáltatásait népszerűsítő hírleveleket küldjön, illetve hogy a megadott adataidat e célból kezelje. Kijelented, hogy jelen hozzájárulásod visszavonásával és a megadott adataid kezelésével kapcsolatban az Adatkezelési tájékoztatóban írtakat elolvastad és tudomásul vetted.

A Napfényes Fesztivál együttműködő partnerei:

A Napfényes Fesztivál támogatói
Napfényes Fesztivál Menü