2013

X. Napfényes Fesztivál programjai – 2013

Nagyszínpad

  9:40    Megnyitó: a Táncművészeti Főiskola növendékeinek néptáncbemutatója
10:00    Dr. Boldizsár Ildikó: Az emberélet szentsége a népmesékben
11:00    Galambos Fecó bűvészbemutatója
11:30    Váradi Tibor: Mire születtünk? – A 12 életfeladat az emberi sorsok fényében
12:30   Kelemen Angelika Jazz Quartet koncertje
13:00    A plakátpályázat eredményhirdetése
13:15    Nyereménysorsolás
13:30    Prof. Dr. Bagdy Emőke: Életkedv, életöröm, motiváció
14:30    Szinetár Dóra koncertje
15:00    Müller Péter: Az öröm
16:00    Kiyo-Kito Taiko japándob-csoport koncertje
16:30    Tarr Bence László: A szellemi felébredés – 4 lépésben
17:20    Nyereménysorsolás
17:30    Malek Andrea és Schwartz Dávid koncertje, gitáron kísér György Mihály
18:00    Váradi Tibor: Szabadság és szeretet – Korunknak megfelelő feladatok és lehetőségek
19:00    Kövi Szabolcs meditatív hangulatú koncertje

Pódiumszínpad

10:30    Napköszöntő dalcsokor, zongorán kísér Luptovits László
11:40    Takáts Eszter szólókoncertje
12:50    Improvizációk hegedűre & zongorára – Korcsmáros-Horváth Olga & Zombori-Horváth Andrea
14:10    Dorogi Ákos zongorakoncertje
15:40    Freedom Café koncertje – a különleges “hang” ütőhangszeren
17:00    Slágerek mindenkinek – a Szirup zenekar koncertje

Gyermekszínpad

10:00    Ciróka bábszínház: Az aranyszőrű bárány
11:10    Bussy Gábor: “Nyisd ki füled, nyisd ki szád, adok bele dalocskát!”
12:20    a Rózsapiros bábcsoport előadása
13:30    Kobzos táncház Navratil Andreával
14:50    Ládafia Műhely: Az ördög 9 kérdése – Vásári komédia szerelemről, házasulásról, ördögi csalárdságról
16:20    MintaPinty zenekar műsora

Workshop terem 1

10:00    Kommunikáció a párkapcsolatban – Nagy Gábor Borisz és Köles Klára
11:00    Konfliktuskezelés – Gergelyné Borsi Mónika
12:00    Antropozófus orvoslás – Dr. Jakab Tibor
13:30    Gerinctorna – Csehi István
14:30    Enneagram – Antalné Bartha Andrea
15:30    Napfényes Receptklub – Kovács Zoltán és Kiss Gábor
17:00    Sorsfordulók, életkrízisek – Germann Annamária és Darai Dóra

Workshop terem 2

11:00    Gyermeknevelés a mindennapokban – Nagy Ildikó Klára és Pelyhe Brigitta
12:00    Ilyen a pénz! – Korpusz Sándor és Varga Balázs
13:00    Rajzelemzés mindenkinek – Szabó Norbert és Bereczné Györfi Liza
14:00    Biológiai fogászat és fogászati méregtelenítés – Horváthné dr. Budai Éva és Szikora Brigitta
15:00    Családállítás – Nagyné Szili Zsuzsanna
16:00    Stresszkezelő gyakorlatok – Pogány Zita és Laukó-Biró Anna
17:00    Munka és hivatás – Gergelyné Borsi Mónika és Korpusz Sándor

Előadás utáni beszélgetések

11:00    Dr. Boldizsár Ildikóval
12:45    Váradi Tiborral
14:30    Prof. dr. Bagdy Emőkével
15:15    Bűvészshow (Váradi Tibor vezetésével)
16:00   Müller Péterrel

2018-03-09T13:00:51+00:00
Részletes program
Nyerd meg a belépőjegyed!
 

 
Online jegyvásárlás
Online jegyvásárlás
Váltsd meg a jegyed könnyedén! – Online jegyvásárlás

Értesülj időben a Napfényes Fesztivál előadásairól, programjairól és nyereményjátékairól,
iratkozz fel az e-mailes értesítőnkre!

Értesítést kérek!

Az „Értesítést kérek!” gombra kattintással hozzájárulsz, hogy a megadott elérhetőségeidre a Napfényes Élet Alapítvány tanfolyamait, termékeit és szolgáltatásait népszerűsítő hírleveleket küldjön, illetve hogy a megadott adataidat e célból kezelje. Kijelented, hogy jelen hozzájárulásod visszavonásával és a megadott adataid kezelésével kapcsolatban az Adatkezelési tájékoztatóban írtakat elolvastad és tudomásul vetted.

A Napfényes Fesztivál együttműködő partnerei:

A Napfényes Fesztivál támogatói
Napfényes Fesztivál Menü