2014

XI. Napfényes Fesztivál programjai – 2014

Nagyszínpad

  9:40    Megnyitó: a Táncművészeti Főiskola növendékeinek néptáncbemutatója
10:00    Bóna László: Pénz, siker, életút
11:00    Holcz Gábor bűvészbemutatója
11:30    Váradi Tibor: Hála, öröm, boldogság
12:30    Kövi Szabolcs meditatív hangulatú koncertje
13:00    A plakátpályázat eredményhirdetése
13:30    Prof. Dr. Bagdy Emőke: Hit, remény, szeretet
14:30    Illényi Katica koncertje
14:55    Nyereménysorsolás
15:00    Müller Péter: Szerelem, szeretet, szeretkezés
16:00    Strokes ütőegyüttes
16:30    Paksi Zoltán: Csillagok, sors, lélek
17:20    Szulák Andrea koncertje
18:00    Váradi Tibor: Figyelem, jelenlét, tudatosság
19:20    Magyar Mise (Tolcsvay László, Sasvári Sándor, Sáfár Mónika és a Rotunda Énekegyüttes)

Szabadtéri színpad

11:00    A Rózsapiros bábcsoport előadása
11:50    Cocktail Cirkusz: akrobatikus és zsonglőregyveleg
12:30    Szalóki Ági és Dés András – zenés, interaktív képességfejlesztő foglalkozás gyerekeknek
13:20    Kőhalmi Ferenc bűvészműsora gyermekeknek
14:00    Huzella Péter zenés gyermekműsora
15:00    Majoros Ági Bábszínháza: Százszorszép Bóbiska
16:00    Napfényes Kamarakórus: Életritmus
16:30    Jammal beatbox show feat. Fekete Mátyás
16:55    Nyereménysorsolás
17:00    For You – Acapella Vocal Group

Workshop terem 1

10:00    Párkapcsolati workshop – A férfi és a nő küzdelme és kiteljesedése – Köles Klára és Nagy Gábor Borisz
11:00    Hogyan tanuljunk könnyedén? – Tanulási nehézségek oldása – Laukó-Bíró Anna
12:00    A női szépség harmóniája – Barna-Herrer Dóra és Köles Klára
13:00    Konfliktuskezelés – Kapcsolataink rendezése – Gergelyné Borsi Mónika
14:00    Gerinctorna – Csehi István
15:00    Enneagram – önismeret; Út önmagunkhoz és másokhoz – Antalné Bartha Andrea
16:00    Az önismeret, mint belső kaland – Csehi István
17:00    Önbizalom, önértékelés – Gergelyné Borsi Mónika

Workshop terem 2

10:00    Allergiás vagyok – vagy valami más? – Szikora Brigitta és Várhelyi Gábor
11:00    Nevelő művészet a mindennapokban – Nagy Ildikó Klára és Pelyhe Brigitta
12:00    Mindennapi függőségeink – Bozzay-Tímár Anna
13:00    Mi táplál engem valójában? – Evési-, emésztési zavarok és a túlsúly okai – Náhori Zsanett és Szikora Brigitta
14:00    Kineziológiai gyakorlatok a testi-lelki harmóniáért – Pogány Zita
15:00    Sorsfordulók az életutunkon – Darai Dóra és Germann Annamária
16:00    Antropozófus orvoslás és a gyermekbetegségek – Dr. Jakab Tibor
17:00    Biológiai fogászat – fogászati problémák és lelki hátterük – Horváthné dr. Budai Éva

Workshop terem 3

10:00    Homeopátia a családban – Palánkainé dr. Hargitai Réka
11:00    Családállítás – Nagyné Szili Zsuzsanna
12:00    Grafológia – önismeret az írás tükrében – Barna Zoltán
13:00    Rajzelemzés mindenkinek – Bereczné Győrfi Mónika és Szabó Norberti
14:00    Kranioszakrális terápia – Patay-Luptovits Melinda
15:00    Asztrológia az önismeretben – Antal Péter
16:00    A gyógyító böjt – dr. Babics Júlia
17:00    Bach-virágterápia – Szabó Norbert

Előadás utáni beszélgetések

11:00 Bóna Lászlóval
12:45 Váradi Tiborral
14:30 Prof. dr. Bagdy Emőkével
15:15 Bűvészshow
16:00 Müller Péterrel

2018-03-09T13:03:00+00:00
Részletes program
Nyerd meg a belépőjegyed!
 

 
Online jegyvásárlás
Online jegyvásárlás
Váltsd meg a jegyed könnyedén! – Online jegyvásárlás

Értesülj időben a Napfényes Fesztivál előadásairól, programjairól és nyereményjátékairól,
iratkozz fel az e-mailes értesítőnkre!

Értesítést kérek!

Az „Értesítést kérek!” gombra kattintással hozzájárulsz, hogy a megadott elérhetőségeidre a Napfényes Élet Alapítvány tanfolyamait, termékeit és szolgáltatásait népszerűsítő hírleveleket küldjön, illetve hogy a megadott adataidat e célból kezelje. Kijelented, hogy jelen hozzájárulásod visszavonásával és a megadott adataid kezelésével kapcsolatban az Adatkezelési tájékoztatóban írtakat elolvastad és tudomásul vetted.

A Napfényes Fesztivál együttműködő partnerei:

A Napfényes Fesztivál támogatói
Napfényes Fesztivál Menü